Субота, 25.05.2019, 22:37
Вітаю Вас Гість | RSS

Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів №6
Черкаської міської ради, Черкаської області

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історична довідка

    Приміщення школи збудоване в 1971 році. Функціонує 24 навчальних кабінетів, майстерні по металу та по дереву, кабінет обслуговуючої праці. До послуг учнів актовий та спортивний зали, бібліотека, шкільна їдальня, медичний кабінет.

    Обладнано 2 кабінети інформатики в конфігурації 1+8 (3 од. – 2004 р., 7 од. – 2008 р.) та 1+9 ( 3 од. – 1999 р., 5 од. – 2004 р., 1 од. – 2007 р.). Кабінети інформатики та кабінети біології, історії, фізики, математики підключені до мережі Інтернет. Одне робоче місце, яке облаштоване комп΄ютером, забезпечує навчання 20 учнів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

      У школі навчається 362 учня у 14 класах.

     Педагогічний колектив закладу ефективно працює над темою «Формування особистості, яка активно, компетентно і ефективно бере участь у всіх аспектах суспільного життя».

     Всього педагогічних працівників – 36

     Спеціалістів  вищої категорії –  21

     Спеціалістів першої категорії – 6

     Спеціалістів другої категорії  – 3

     Мають звання та нагороди: Вчитель-методист – 6

                                              Старший вчитель – 10

    Адміністрація Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6  до складання плану розвитку школи  за ідеєю «Будуємо шкільний дім – комфортне середовище для прояву талантів, здібностей дітей та дорослих на засадах соціального партнерства суб‘єктів освітнього процесу» залучила педагогічний колектив, батьківську громаду та міські громадські організації. На даний час в нашому навчальному закладі вже були створені передумови для партнерства з громадськими організаціями та навчальними закладами різного типу. Новий партнер – Черкаське крайове товариство Українського Козацтва активно долучається до заходів, спрямованих  на  виховання  глибокого розуміння та формування особистісного ставлення до історичного минулого та  громадянської самосвідомості  учнівської молоді.

   У жовтня 2014 року укладений Договір про співпрацю з Черкаським національним університетом ім. Богдана Хмельницького. Метою Договору є розвиток моделі козацьких ліцейних класів в школі з перспективою утворення козацького ліцею. Спільно з Науково-методичним центром екскурсій і туризму Черкаського національного університету ім.Богдана Хмельницького  започаткований науково-пошуковий проект «Історико-біологічна картографія козацтва Черкаського регіону – центру України XV-XXI Століть».

    Для учнів пільгового контингенту, яких в нашому закладі 44% від загальної кількості учнів, ми створюємо атмосферу турботи і підтримки, яка б сприяла розвитку їх можливостей, підготувати їх до життя в суспільстві.

     У школі вдало реалізуються такі види і форми роботи:

  • поглиблене та профільне  вивчення природничих предметів: географії, біології  та інформатики;
  • щорічно за результатами успішності, відповідно до розробленого Положення, визначається «Золота десятка» найкращих учнів школи  для нагородження премією;
  • спільні навчально-виховні заходи з організаціями та закладами-партнерами;
  • напрямки позакласно-виховної роботи: 1-4 класи - Країна Барвінкова; 5-11 класи  Рада лідерів;
  • традиційно у травні проводиться День подяки, День здоров΄я;
  • поповнюється новими матеріалами музейна кімната.

   Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 10 гуртів різних напрямів. На базі школи працюють комплексна дитячо-юнацька спортивна школа (секція бадмінтону) та комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» (секція вільної боротьби), КЗ «Клуб юних моряків з флотилією».

     Колектив навчального закладу працює творчо. Досвід кращих учителів поширюється у місті та області.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2019